TJ HORNÉ SALIBY
FELSŐSZELI TE 1933

Csapataink hétvégi eredményei

2018.04.25 09:27

Mögöttünk a hétvége. Nézze meg, hogyan szerepeltek a csapataink.

Csapataink hétvégi eredményei

A-csapat V.Liga 22.Forduló

Egyházkarcsa - Felsőszeli TE 2-3 (0:3)

Gólok: Jakab, Danada, Panyik

Felállítás : Bánki - Czinege, Danada, Szigeti, Lošonsky - Panyik, Kalocsai - Jakab, Molnár, Klenkovič - Szabó

 

III. Liga U19 22.Forduló

Felsőszeli TE - Pőstyén 4:4 ( 1:2)

Gólok : Horváth 2, Takáč,  -Bakuš

Felállítás : Gukkert  – Varsányi ,Klačan , Pavlovič , Lošonský  – Horváth, Takáč , Csóka , Szmatana ,(46.R.Pavlovič ), Czodor – Bakuš 

Pavol Šutak  ( Vezetőedző) - 

Következő bajnoki mérkőzésen a Pőstyén csapatát fogadtuk hazai pályán aki a tabella 2.helyét foglalja el. Aki kilátogatott a mérkőzésre teljesen elégedett lehet. Támadó játékot játszott az egyik és a másik csapat is, helyzetek alakultak ki folyamatosan mind két kapu előtt. Labdabirtoklásba az ellenfél jobb volt, mi pedig az ellentámadásból veszélyeztettünk. Nagyon jól kezdtünk, már az első percben a mérkőzés legjobb játékosa Horváth a szélen elhúzott, pontosan adta be a labdát Bakušnak aki megszerezte a vezetést. Az ellenfél felébredt a bekapott gól után és 10.percel később egyenlített majd 5.percel a félidő előtt megszerezte a vezetést is.  Félidőben megbeszéltük, hogy muszáj többet mozogni, több agresszivitást kell belevinni mind a befejezésekbe mind a párharcokba. Ez sikerült is Takáč és Horváth góljaival megfordítottuk a mérkőzést. Az ellenfél csapatának sikerült kiegyenlíteni, de a 82.percben ismét egy remek individuális akció után Horváth szerzet gólt. Vége felé Cződörnek volt óriási helyzete amit kihagyott, de ismét a mi szerencsétlenségünkre, hosszabbításban kiegyenlített az ellenfél csapata. Kár, hosszabbításba  elveszíteni a győzelmet mindig nagyon kellemetlen, de elkell ismerni, hogy a döntetlen a jogos.

 

III. Liga U17 22.Forduló

Felsőszeli TE - Pőstyén 4:4 ( 1:2)

Felállítás - Ballán - Horváth, Alexovič, Kelecsényi (C), Prágai- Javor ( 45. Horváth), Chiaradia, Baran , Sandal - Krajačič, Döme 

Peter Tomek ( Vezetőedző) - 

Szombati bajnoki mérkőzésünket Pőstyén csapata ellen 3 U15 játékossal a kezdőben kezdtük, akik folyamatosan szokják az U17 tempót. Azt kell, hogy mondjam a pályán nem látszódott a korkülönbség és a játékosok egy jó mérkőzést játszottak. Az első félidőben teljesen betartottuk a taktikai utasításokat, ennek köszönhetően teljesen kiegyenlített mérkőzés volt.  Jó védelemnek, és a gyors átmeneteknek köszönhetően több helyzetet is kitudtunk alakítani, sajnos gólt nem tudtunk szerezni. 37.percben egy nagyon szerencsétlen távoli gólt kaptunk. Félidőre egy gólos hátrányba vonultunk le.  Félidőben próbáltom a srácokat jobban motiválni és jobban támadásra bíztatni őket de sajnos ez nem sikerült, és be kel vallanom, hogy a második félidőt nem tudtuk irányítani. Az ellenfél többet mozogtak többet tudták tartani a labdát , és megérdemelten tudtak gólt szerezni a 65.percben. Minden mérkőzésen a helyzet kihasználásunk a vesztünk, ezen a mérkőzésen mindenképp többet kelet volna dolgoznunk a pályán.  Bízok bene, hogy a játékosok mindent megfognak tenni a győzelmekért a továbbiakba.

U11 21.forduló 

Felsőszeli TE - Vága 3:5 (0:2)

Gólok - Renczés Á, Váczi, Osztényi

Felállítás - Renczés V- Néma, Harmat, Cződör, Nagy A, Nagy D, Osztényi , Domonkos, Váczi, Gyurcsy,