TJ HORNÉ SALIBY
FELSŐSZELI TE 1933

U15: Tardoskedd - Felsőszeli TE 1:14 (0:9)

2016.10.07 21:28

A végeredmény egyértelműen megérdemelt, csapatunk minden tagjának köszönet jár a fáradhatatlan, remek játékért.

U15: Tardoskedd - Felsőszeli TE 1:14 (0:9)

Nagy elánnal kezdtük a mérkőzést, már az első három perc folyamán három gólt rúgtunk a hazaiaknak. Említésre szorul azonban, hogy az ellenfél emberhátrányban játszott. Csapatunk tagjai semmit sem bíztak a véletlenre, az első félidő végén már 0:9-re vezettünk.

A második félidőben lehetőséget kaptak a kispadon ülő játékosok, Farkast és Kelecsényit cseréltük le, hogy energiáikat a következő mérkőzésre tartogassák. A hazaiak egy szabadrúgást értékesítve megszerezték szépítő góljukat; válaszként még ötöt rúgtunk nekik. A végeredmény egyértelműen megérdemelt, csapatunk minden tagjának köszönet jár a fáradhatatlan, remek játékért.  

Gólszerzőink:  A. Szombati 4, K. Farkas 3, R. Pavlovič 2, A. Kováč 2, B. Szabó, P. Horváth, K.Kurina

 Ing. Adrián Danada